لوگو سرمایه سازان

تمدید جشنواره عیدانه 1403

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

درباره ما

معرفی شرکت

شرکت سرمایه گذاری سرمایه سازان، اولین پلتفرم ارائه دهنده فرصت های سرمایه گذاری در مسکن با اخذ مجوز قانونی به‌عنوان اولین نهاد در صنعت مشاور سرمایه‌گذاری‌ ملکی و ابر پروژه های عمرانی و شهری  کشور، با شماره ثبت (602862) و شناسه ملی (14011551434) در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری را به ثبت رسانده است.
شرکت سرمایه گذاری سرمایه سازان به عنوان کارگزاری سرمایه گذاری ابر پروژه های ملکی و عمرانی شهری، گردشگری و درمانی، و تامین مالی در بخش تعاون فعالیت می‌نماید. فعالیت‌های مشابه را نیز با اخذ مجوز از سازمان در قالب موارد زیر ارائه می‌دهد:

  1. مشاوره سرمایه گذاری
  2. کمک به تکمیل فرآیند جذب و افزایش سرمایه‌، در قالب تعهدپذیره‌نویسی
  3. تشکیل سبدهای سرمایه‌گذاری ملکی اختصاصی و مدیریت حرفه‌ای منابع با هدف کسب حداکثر سود برای سرمایه‌گذاران
  4. طراحی، تأسیس و مدیریت انواع سبدهای سرمایه‌گذاری ملکی تخصصی
  5. تامین سرمایه و جذب سرمایه گذار برای جهت پیش برد پروژه ها (مصوبات بخش تعاون)
  6. کلیه خدمات مالی و حسابداری و مالیاتی

شرکت سرمایه گذاری سرمایه سازان، هم اکنون یکی از نهادهای فعال در نظام سرمایه گذاری ملکی کشور بوده و با تکیه بر تجربه موفق خود در انجام پروژه‌های تامین مالی بدهی و سرمایه‌ای، خدمات مالی و مشاوره سرمایه گذاری، مدیریت دارایی، بازارگردانی و سرمایه‌گذاری جایگزین، تمایز در ارائه خدمات و کسب رضایت مشتریان و سهامداران و هم‌چنین بهره‌مندی از سرمایه انسانی توانمند و متخصص‌، جهت ایجاد آینده‌ای بهتر و روشن‌تر در کنار تمامی فعالان اقتصادی و صنعتی ایران تلاش نموده و به تحقق این مهم برای نظام تامین مالی و بازار سرمایه ایران امیدوار است.

آنچه که لازم است درباره سرمایه سازان بدانید این است که اولین شرکت ارائه دهنده فرصت های سرمایه گذاری ملکی بصورت هوشمند به‌عنوان عاملیت و یک بازوی توانمند اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران، که به صورت هوشمند به ثبت و جستجوی پروژه های سرمایه گذاری ملکی در همه شهرهای ایران است با کمک هوش‌مصنوعی و امکانات بسیار پیشرفته واقعیت افزوده، به جستجوکنندگان پروژه های سرمایه گذاری کمک می کند که در سریعترین زمان ممکن، ملک ایده‌آل خود را برای سرمایه گذاری پیدا کنند. شما به کمک سرمایه سازان می‌توانید پروژه های اطراف خودتان را به راحتی پیدا کنید. سرمایه سازان معرف پروژه های معتبر سرمایه گذاری ملکی تعاونی های عمرانی کشور می باشد که تحت نظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت می نماید. چشم انداز ما بهترین سامانه سرمایه گذاری مطمئن در صنعت ملک همراه با بهترین تعاونی ها عمرانی شرکت. با تثبیت جایگاه خود به عنوان شریک و مشاور معتمد مشتریان، آنان را در دستیابی به اهدافشان یاری خواهد رساند.

آنچه در سرمایه سازان به آن پایبندیم

تخصص

محتوا و اخبار این رسانه، تحت نظارت تیمی کارشناس و حرفه‌ای تولید می‌شود.

خلاقیت

رویکردها و روش‌های تازه را در تولید محتوای باکیفیت و تعامل با مخاطبانمان آزمون می‌کنیم.

شفافیت و استقلال رای

از گردش آزاد اطلاعات حمایت می‌کنیم و حق استقلال رای را برای خود قائل هستیم.

قانون‌مندی و تعادل

به قوانین جاری کشور پایبندیم و جانب تعادل را نگاه می‌داریم.

مقایسه ملک ها

مقایسه

سال نو مبارک

به اطلاع می رساند سرمایه گذاران محترمی که هنوز جهت پذیره نویسی و ثبت نام پروژه ها با قیمت سال قبل اقدام نکرده اند، می توانند با پرداخت بیعانه، پروژه خود را با قیمت قبل نهایتا تا مورخ 15 فروردین 1402 رزرو و تصویر فیش واریزی را ارسال فرمایید.

شرایط پرداخت واحد های 50 متری
نام پروژه
مبلغ بیعانه
فورسیزن
10 میلیون تومان
سهند
5 میلیون تومان