درباره سرمایه سازان | sarmayesazan

امروز: سه‌شنبه 8 آذر 1401

لوگو شرکت سرمایه سازان آرمین فرتاک
لوگو شرکت سرمایه سازان آرمین فرتاک

درباره ما

معرفی شرکت

شرکت سرمایه گذاری سرمایه سازان (مسولیت محدود) با نام سرمایه سازان آرمین فرتاک به‌عنوان اولین نهاد در صنعت سرمایه‌گذاری‌ ملکی کشور با شماره ثبت (602862) در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری تهران و مجوز عاملیت اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران با (کد عاملیت: 0435) را به ثبت رسانده است.
شرکت سرمایه گذاری سرمایه سازان به عنوان کارگزاری سرمایه گذاری ملکی و عموم سرمایه‌گذاران فعالیت می‌نماید و خدمات کارگزاری ملکی، مشاوره سرمایه گذاری، پذیره‌نویسی، خدمات مالی، جذب سرمایه گذار و فعالیت‌های مشابه را نیز با اخذ مجوز از سازمان در قالب موارد زیر ارائه می‌دهد:

  1. مشاوره سرمایه گذاری
  2. کمک به تکمیل فرآیند جذب و افزایش سرمایه‌، در قالب تعهدپذیره‌نویسی
  3. تشکیل سبدهای سرمایه‌گذاری ملکی اختصاصی و مدیریت حرفه‌ای منابع با هدف کسب حداکثر سود برای سرمایه‌گذاران
  4. طراحی، تأسیس و مدیریت انواع سبدهای سرمایه‌گذاری ملکی تخصصی
  5. تامین سرمایه و جذب سرمایه گذار برای جهت پیش برد پروژه ها (مصوبات بخش تعاون)
  6. کلیه خدمات مالی و حسابداری و مالیاتی

شرکت سرمایه گذاری سرمایه سازان، هم اکنون یکی از نهادهای فعال در نظام سرمایه گذاری ملکی کشور بوده و با تکیه بر تجربه موفق خود در انجام پروژه‌های تامین مالی بدهی و سرمایه‌ای، خدمات مالی و مشاوره، مدیریت دارایی، بازارگردانی و سرمایه‌گذاری جایگزین، تمایز در ارائه خدمات و کسب رضایت مشتریان و سهامداران و هم‌چنین بهره‌مندی از سرمایه انسانی توانمند و متخصص‌، جهت ایجاد آینده‌ای بهتر و روشن‌تر در کنار تمامی فعالان اقتصادی و صنعتی ایران تلاش نموده و به تحقق این مهم برای نظام تامین مالی و بازار سرمایه ایران امیدوار است.

آنچه که لازم است درباره سرمایه سازان بدانید این است که اولین شرکت ارائه دهنده فرصت های سرمایه گذاری ملکی بصورت هوشمند به‌عنوان عاملیت و یک بازوی توانمند اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران، که به صورت هوشمند به ثبت و جستجوی پروژه های سرمایه گذاری ملکی در همه شهرهای ایران است با کمک هوش‌مصنوعی و امکانات بسیار پیشرفته واقعیت افزوده، به جستجوکنندگان پروژه های سرمایه گذاری کمک می کند که در سریعترین زمان ممکن، ملک ایده‌آل خود را برای سرمایه گذاری پیدا کنند. شما به کمک سرمایه سازان می‌توانید پروژه های اطراف خودتان را به راحتی پیدا کنید. سرمایه سازان معرف پروژه های معتبر سرمایه گذاری ملکی تعاونی های عمرانی کشور می باشد که تحت نظر اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی فعالیت می نماید. چشم انداز ما بهترین سامانه سرمایه گذاری مطمئن در صنعت ملک همراه با بهترین تعاونی ها عمرانی می باشد.

آنچه در سرمایه سازان به آن پایبندیم

تخصص

محتوا و اخبار این رسانه، تحت نظارت تیمی کارشناس و حرفه‌ای تولید می‌شود.

خلاقیت

رویکردها و روش‌های تازه را در تولید محتوای باکیفیت و تعامل با مخاطبانمان آزمون می‌کنیم.

شفافیت و استقلال رای

از گردش آزاد اطلاعات حمایت می‌کنیم و حق استقلال رای را برای خود قائل هستیم.

قانون‌مندی و تعادل

به قوانین جاری کشور پایبندیم و جانب تعادل را نگاه می‌داریم.

مقایسه املاک

مقایسه

جهت مشاوره تخصصی شماره خود را ثبت نمایید