درباره ما

معرفی شرکت

شرکت سرمایه گذاری سرمایه سازان، اولین پلتفرم ارائه دهنده فرصت های سرمایه گذاری در مسکن با اخذ مجوز قانونی به‌عنوان اولین نهاد در صنعت مشاور سرمایه‌گذاری‌ ملکی و ابر پروژه های عمرانی و شهری  کشور، با شماره ثبت (602862) و شناسه ملی (14011551434) در اداره ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری را به ثبت رسانده است.
شرکت سرمایه گذاری سرمایه سازان به عنوان کارگزاری سرمایه گذاری ابر پروژه های ملکی و عمرانی شهری، گردشگری و درمانی، و تامین مالی در بخش تعاون فعالیت می‌نماید. فعالیت‌های مشابه را نیز با اخذ مجوز از سازمان در قالب موارد زیر ارائه می‌دهد:

  1. مشاوره سرمایه گذاری
  2. کمک به تکمیل فرآیند جذب و افزایش سرمایه‌، در قالب تعهدپذیره‌نویسی
  3. تشکیل سبدهای سرمایه‌گذاری ملکی اختصاصی و مدیریت حرفه‌ای منابع با هدف کسب حداکثر سود برای سرمایه‌گذاران
  4. طراحی، تأسیس و مدیریت انواع سبدهای سرمایه‌گذاری ملکی تخصصی
  5. تامین سرمایه و جذب سرمایه گذار برای جهت پیش برد پروژه ها (مصوبات بخش تعاون)

شرکت سرمایه گذاری سرمایه سازان، هم اکنون یکی از نهادهای فعال در نظام سرمایه گذاری ملکی کشور بوده و با تکیه بر تجربه موفق خود در انجام پروژه‌های تامین مالی بدهی و سرمایه‌ای، خدمات مالی و مشاوره سرمایه گذاری، مدیریت دارایی، بازارگردانی و سرمایه‌گذاری ، تمایز در ارائه خدمات و کسب رضایت مشتریان و سهامداران و هم‌چنین بهره‌مندی از سرمایه انسانی توانمند و متخصص‌، جهت ایجاد آینده‌ای بهتر و روشن‌تر در کنار تمامی فعالان اقتصادی و صنعتی ایران تلاش نموده و به تحقق این مهم برای نظام تامین مالی و بازار سرمایه ایران امیدوار است.

آنچه که لازم است درباره سرمایه سازان بدانید این است که اولین شرکت ارائه دهنده فرصت های سرمایه گذاری ملکی بصورت هوشمند به ثبت و جستجوی پروژه های سرمایه گذاری ملکی در همه شهرهای ایران است با کمک هوش‌مصنوعی و امکانات بسیار پیشرفته واقعیت افزوده، به جستجوکنندگان پروژه های سرمایه گذاری کمک می کند که در سریعترین زمان ممکن، مستعد ترین پروژه سرمایه گذاری ایده‌آل خود را پیدا کنند. شما به کمک سرمایه سازان می‌توانید پروژه های اطراف خودتان را به راحتی پیدا کنید. چشم انداز ما بهترین سامانه سرمایه گذاری مطمئن در صنعت ملک همراه با بهترین تعاونی ها و سازندگاه تراز اولی می باشد. در زمان حاضر، روش‌های جدید و ایمنی به منظور سرمایه‌گذاری مطمئن و ایمن به جای مدل‌های قدیمی و کلاسیک پیدا کرده‌اند. یکی از این روش‌های نوین و ایمن، سرمایه‌گذاری ملکی با امکان پرداخت اقساطی است. در این روش (بر خلاف بازارهای دیگر…) شما نیازی ندارید تا کل سرمایه خود را به یکباره در بازار قرار دهید و سپس به صورت تدریجی از سود آن بهره‌مند شوید، بلکه با ورود به پروژه‌های مشارکتی ملکی با پرداخت مبلغ کمتر، به صورت کلی به سرمایه‌گذاری در این زمینه مشترک می‌پردازید.

آنچه در سرمایه سازان به آن پایبندیم

تخصص

محتوا و اخبار این رسانه، تحت نظارت تیمی کارشناس و حرفه‌ای تولید می‌شود.

خلاقیت

رویکردها و روش‌های تازه را در تولید محتوای باکیفیت و تعامل با مخاطبانمان آزمون می‌کنیم.

شفافیت و استقلال رای

از گردش آزاد اطلاعات حمایت می‌کنیم و حق استقلال رای را برای خود قائل هستیم.

قانون‌مندی و تعادل

به قوانین جاری کشور پایبندیم و جانب تعادل را نگاه می‌داریم.

مقایسه ملک ها

مقایسه