لوگو سرمایه سازان

تمدید جشنواره عیدانه 1403

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

سوالات متداول

سوالات متداول سرمایه سازان

سوالات متداول پیش فرض مطرح شده زیر را مطالعه نمایید در صورت هر سوال دیگر در قسمت تماس با ما مطرح نمایید

معرفی شرکت سرمایه سازان

شرکت سرمایه سازان با نام تجاری سرمایه سازان آرمین فرتاک به شماره ثبت 602862  اولین پلتفرم ارائه دهنده فرصت های سرمایه گذاری در مسکن با اخذ مجوز قانونی به عنوان بزرگترین مجموعه خدمات سرمایه گذاری ملکی کشور، در حوزه سرمایه گذاری ملکی، سرمایه گذاری تجاری، سرمایه گذاری در مسکن، سرمایه گذاری گردشگری، فعالیت می کند.

سرمایه سازان یک “سامانه آنلاین سرمایه گذاری در ملک” است که به کمک ابزارها و الگوریتم های پیشرفته و هوشمند خود با جمع آوری سرمایه های خرد در قالب بخش تعاون کمک به صنعت ساخت و ساز و باعث رشد و توسعه اقتصاد می گردد.

ضمانت اجرای پروژه توسط سازنده و عدم توقف آن چیست؟
سرمایه سازان با در نظر گرفتن معیارهای دقیق، سازندگان تعاونی ها و پروژه های معتبر را انتخاب می‌کند این معیارها شامل سابقه و تجربه سازنده و تعاونی ها، کیفیت پروژه‌های قبلی، تعهد به زمان‌بندی و شفافیت مالی می‌شود. علاوه بر انتخاب دقیق سازندگان، برای امنیت و آسودگی خاطر سرمایه گذاران، قراردادهای حقوقی معتبر منعقد می‌شود. این قراردادها شامل شرایط و تعهدات طرفین، نحوه پرداخت سود و مکانیزم‌های حل اختلاف می‌شود. ضمانت‌های پروژه ها در سرمایه سازان. این ضمانت‌ها شامل موارد زیر می‌شود
  • ضمانت اصل سرمایه
  • سود بازخرید
  • تسویه به قیمت روز پروژه
چه کسانی می توانند در طرح ها ثبت نام کنند؟

سرمایه گذاری در پروژه ها به منظور توانمند سازی سرمایه گذاری اقشار کم درآمد جامعه در طرح جامع سرمایه گذاری ملکی ایجاد شده است.

همه اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به ثبت نام می توانند اقدام نمیایند.
سقف سرمایه گذاری در پروژه ها به چه صورت می باشد؟
 به منظور پیشگیری و مبارزه با پولشویی، سقف سرمایه گذاری در پروژه ها برای هر کد ملی یکصد میلیارد ریال می باشد درهمین راستاحق استعلام منشاء وجوه سرمایه گذاری از مراجع ذیصلاح برای اتحادیه به صورت نامحدود محفوظ خواهد بود
طرح جامع سرمایه گذاری ملکی

سرمایه سازان معرفی فرصت های سرمایه گذاری  در راستای سرمایه گذاری ملکی، مسکونی و تجاری برای همه دهکهای جامعه ارائه نموده است. معرفی انواع پروژه ها برای سرمایه گذاری با شرایط متنوع اقساطی نه تنها موجب افزایش تقاضا ملک و مسکن را منجر میشود بلکه باعث کاهش قیمت آنها نیز می باشد. مشاهده پروژه های طراح جامع سرمایه گذاری ملکی

تامین مالی در سرمایه سازان

تامین مالی ابر پروژه های ملکی و شهری کل کشور طبق ساختار بخش تعاون آماده خدمت رسانی و نیز همسو با افق توسعه کشور آماده خدمت رسانی نیز می باشیم.

جهت مشاوره تامین مالی کلیک نمایید

مشاوره سرمایه گذاری در سرمایه سازان

شرکت سرمایه سازان با بکار گیری از متخصصان حوزه مالی و سرمایه گذاری خدمات متنوعی در حوزه مشاوره مالی و مشاوره سرمایه گذاری را بر حسب نیاز مشتریان داخلی و خارجی نیز ارائه می نماید.

مقایسه ملک ها

مقایسه

سال نو مبارک

به اطلاع می رساند سرمایه گذاران محترمی که هنوز جهت پذیره نویسی و ثبت نام پروژه ها با قیمت سال قبل اقدام نکرده اند، می توانند با پرداخت بیعانه، پروژه خود را با قیمت قبل نهایتا تا مورخ 15 فروردین 1402 رزرو و تصویر فیش واریزی را ارسال فرمایید.

شرایط پرداخت واحد های 50 متری
نام پروژه
مبلغ بیعانه
فورسیزن
10 میلیون تومان
سهند
5 میلیون تومان