سوالات متداول سرمایه سازان

امروز: سه‌شنبه 8 آذر 1401

لوگو شرکت سرمایه سازان آرمین فرتاک
لوگو شرکت سرمایه سازان آرمین فرتاک

سوالات متداول

سوالات متداول سرمایه سازان

سوالات متداول پیش فرض مطرح شده زیر را مطالعه نمایید در صورت هر سوال دیگر در قسمت تماس با ما مطرح نمایید

معرفی شرکت سرمایه سازان

شرکت سرمایه سازان با نام تجاری سرمایه سازان آرمین فرتاک به شماره ثبت 602862 نماینده رسمی پذیره نویسی پروژه های سرمایه گذاری مجموعه اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران با کد عاملیت: 0435 به عنوان بزرگترین مجموعه خدمات سرمایه گذاری ملکی کشور، در حوزه سرمایه گذاری در ملک فعالیت می کند.

سرمایه سازان یک “سامانه آنلاین سرمایه گذاری در ملک” است که به کمک ابزارها و الگوریتم های پیشرفته و هوشمند خود، مشخصات املاک درخواستی را با آگهی های املاک عرضه شده توسط مالکان و مشاوران مطابقت داده و املاک مناسب را برای سرمایه گذری به درخواست کننده اعلام می کند.

همچنین شرکت سرمایه سازان آرمین فرتاک در حوزه خدمات مالی و حسابداری نیز از مجموعه فعالیت های این شرکت می باشد.

اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران

درباره ما و  آشنایی با اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران:

اتحادیه تعاونی­ های عمرانی شهر تهران مشتمل بر تعاونی های چند منظوره و فعال در حوزه­ های انبوه ­سازی، ساخت و اجرای انواع ابنیه با کاربری­ های متعدد مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی، فرهنگی، خدماتی و …، همچنین توسعه شبکه­ های راه سازی، سد، پل و … با بیش از 10 سال سابقه ثبتی و رسمی با رسالت همسان سازی اهداف این قبیل شرکت های تعاونی، در ساختار وزارت کار، تعاون و رفاه اجتماعی مصوب و به ثبت رسیده است.

از ویژگی های منحصر به فرد این اتحادیه پیاده سازی دانش نوین مدیریت و ایجاد فضاهای متعدّد کارآفرینی و کسب و کار می باشد.

سرمایه سازان دارای عاملیت رسمی از اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران به کد عاملیت: 0435 می باشد.

چه کسانی می توانند در طرح ها ثبت نام کنند؟
سرمایه گذاری در پروژه هتل مرکوری به منظور توانمند سازی سرمایه گذاری اقشار کم درآمد جامعه در طرح جامع  سرمایه گذاری ملکی ایجاد شده است.
همه اشخاص حقیقی و حقوقی نسبت به ثبت نام می توانند اقدام نمیایند.
طرح جامع سرمایه گذاری ملکی

معرفی فرصت های سرمایه گذاری ملکی خدمتی دیگر از اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران در راستای سرمایه گذاری ملکی، مسکونی و تجاری برای همه دهکهای جامعه ارائه نموده است. معرفی انواع پروژه ها برای سرمایه گذاری با شرایط متنوع اقساطی نه تنها موجب افزایش تقاضا ملک و مسکن را منجر میشود بلکه باعث کاهش قیمت آنها نیز می باشد. در ادامه به معرفی این پروژه ها میپردازیم

آیا آدرس و موقعیت مکانی تمام آگهی ها در نقشه دقیق است؟

تقریبا بله. از آنجائیکه مالکین و یا مشاورین اقدام به ثبت آگهی در سامانه می کنند و آدرس پروژه سرمایه گذاری را روی نقشه مشخص می نمایند، ممکن است عمدا یا سهوا آدرس را در نقشه به اشتباه ثبت نمایند. لذا پشتیبانی مسئولیتی برای صحت و دقت آدرس آگهی ها روی نق÷دارد. 

مقایسه املاک

مقایسه

جهت مشاوره تخصصی شماره خود را ثبت نمایید