لوگو شرکت سرمایه سازان آرمین فرتاک

هیئت مدیره

سخن مدیر عامل

شرکت‌های تامین سرمایه با توجه به ماموریت‌های تعریف‌شده، درحال ‌توسعه کمی و کیفی جایگاه خود در تامین مالی بنگاه‌های اقتصادی از طریق بازار سرمایه، افزایش گزینه‌های سرمایه‌گذاری غیرمستقیم در سطح جامعه و ایفای نقشی نو در هدایت و حمایت از کسب‌وکارهای نوین هستند. با نگاهی به برنامه‌های کلان کشور و تطابق ماموریت‌های صنعت سرمایه گذاری ملکی و  تامین سرمایه با اسناد بالادستی، تقویت جایگاه این شرکت‌ها در اقتصاد کشور ناگزیر می‌نماید.
شرکت سرمایه گذاری سرمایه سازان در سال‌های گذشته توانسته‌است گام‌های مهمی در ارایه خدمات سرمایه‌گذاری ملکی مشتمل بر ارائه خدمات تامین مالی، مدیریت دارایی، ارزشگذاری، مشاوره مالی و ارزیابی پروژه‌های اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران و خدمات مالی و حسابداری گام برداشته و به‌عنوان اولین شرکت‌های تامین سرمایه ملکی پیشرو در بازار سرمایه ملکی، نقشی اساسی در تامین مالی صنعت ملک و مسکن و هدایت صحیح منابع مالی سرمایه‌گذاران عهده‌دار باشد. خط مشی هیات‌مدیره همواره، تداوم این نقش و راهبری مجموعه در راستای نیل به اهداف بالاتر و بهبود خدمت‌رسانی توام با ارتقا رضایتمندی مشتریان، نوآوری به کارگیری ایده‌های جدید در جهت رشد سهم نظام مالی از بازار سرمایه ملکی و افزایش توان خرید اقشار کم درآمد خواهد بود.

اعضای هیات مدیره

یاسر فلاح
یاسر فلاح رئیس هیئت مدیره
وحید گودینی
وحید گودینی مدیـرعامل و عضو هیات‌مدیره

مقایسه املاک

مقایسه

اطلاعیه

سرمایه گذاران محترم جهت دریافت دفترچه سرمایه گذاری خود در صورت اطلاع رسانی پیامکی، از تاریخ 15 فروردین به بعد به اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران مراجعه نمایید، در غیر اینصورت منتظر پیامک اطلاع رسانی بمانید.