لوگو سرمایه سازان

تمدید جشنواره عیدانه 1403

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

سرمایه گذاری در هتل

چشم انداز صنعت گردشگری ایران

ایران دارای 1140 هتل است که کمتر از 140 هتل چهار و پنج ستاره هستند ، که به گفته کارشناسان رشد بخش گردشگری نوپا را متوقف کرده است.

مقامات قصد دارند تا سال 2025 گردشگران ورودی کشور را چهار برابر افزایش دهند و به 20 میلیون نفر برسانند ، این هدفی است بلند پروازانه اما با توجه به پتانسیل های بکر ایران ، دستاوردی است که مقامات آن را دست یافتنی می دانند.

ناظران می گویند ایران برای اسکان 20 میلیون مسافر پیش بینی شده به حداقل 400 مرکز اقامتی با کیفیت بالا نیاز دارد که می تواند به درآمد 25 میلیارد دلاری سالانه این کشور کمک کند.

پروژه ها جهت خرید سهام هتل

سرمایه گذاری در هتل، پولسازترین در صنعت گردشگری

سرمایه گذاری در هتل با ویژگی های متعددی که دارد تبدیل به فرصت سرمایه گذاری حرفه ای شده است. از یکسو سرمایه گذاری هتل مانند سرمایه گذاری در پروژه های مسکونی از بستری امن برای حفظ و افزایش ارزش دارایی برخوردار بوده، از سوی دیگر می توان آن را بازار بورس مقایسه کرد با این تفاوت که نیازی به دانش بالایی نداشته و پتانسیل درآمدزایی و سودآوری آن از قبل قابل پیش بینی است. ایجاد درآمد مادامالعمر و افزایش ارزش سهام هتل در بلند مدت، سرمایه گذاری در هتل را به فرصتی ویژه تبدیل کرده است.

ویژگی های سرمایه گذاری در هتل

خرید سهام هتل

1. نقد شوندگی سریع و ایجاد ارزش افزوده در سرمایه گذاری در هتل

بعد از اتمام و تجهیز هتل ها، به محظ ورود به بازار کم رقابت بعنوان یک هتل 5 ستاره با ویژگی های درخشان، پر واضح است که ارزش افزوده هر سهم به شکل چشم گیری افزایش خواهد یافت. با توجه به اینکه مشارکت در این بصورت سهامی خاص بوده هر سهام دار میتواند کل سهم یا بخشی از سهم خود را پس از راه اندازی هتل واگذار کند و از سود حاصل شده در کوتاه مدت بهره برداری کند.

2. موقعیت پیشرفت و رشد سریع در سرمایه گذاری در هتل

سرمایه گذاران در تمامی منافع هتل ها سهیم هستند، از زمین و بنا گرفته تا تمام منابع درآمد مانند اجاره سوییت ها، رستوران ها، مغازه،سالن های ورزشی، استخر،سالن ماساژ و برگذاری همایش ها و … پس از اتمام اقساط، در پایان هر سال مالی درآمدها و هزینه ها محاسبه شده و سهام داران از سود سالیانه بهره برداری خواهند نمود. خبر خوب اینکه، امروزه با توجه به رشد صنعت گردشگری و ارائه دهندگان خدمات مسافرتی متعدد و اجاره هتل بشکل آنلاین هزینه های معرفی و تبلیغات کاهش یافته و بستری مناسب برای رشد و معرفی هتل های نوپا فراهم شود و سهام داران میتواند به حصول بهره وری و افزایش درآمدهای سالانه هتل در کوتاه مدت امیدوار باشند.
خرید سهام هتل
خرید سهام هتل

3. افزایش ارزش سهام هتل در سرمایه گذاری هتل

به طور معمول مانند هر سازمان یا شرکت دارای محصول و خدمات با برنامه های بازاریابی و تبلیغات به مشتریان خود معرفی شده و به فروش دست میابند، هتل ها نیز از این قائده مستثنا نیستن، هتل مرکوری کیش به دلیل معماری دیدنی،ارائه خدمات فول سرویس، قرار گیری بنا در موقعیت مناسب، در کنار پتانسیل های گردشگری جزیره مرجانی کیش به راحتی میتواند به یک برند با ارزش و یکی از اولین انتخاب های مسافران به جزیره تبدیل شود.

با چشم اندازی که در آینده برای این هتل پیش بینی شده است، بی شک در طول زمان در هر سال ایجاد ارزش افزوده بالایی برای هر سهم میتوان متصور بود.

سرمایه گذاری در هتل و ویژگی های آن نسبت به سایر سرمایه گذاری

تفاوت با سرمایه گذاری در بورس، ارز دیجیتال،طلاو ارز، سرمایه گذاری های ملکی

هتل ها تقریباً می توانند به تغییرات بازار واکنش نشان دهند. هتل ها می توانند نرخ های روزانه را تغییر دهند تا به سرعت مزایای بازار تنگ را به دست آورند یا خطرات یک روز ، ماه یا سال نرم را کاهش دهند. این انعطاف پذیری به سرمایه گذاران هتل این امکان را می دهد تا از پیشرفت های سرمایه ای و پیشرفت های عملیاتی بسیار سریعتر از سایر بخش ها بهره مند شوند. نوسانات ذاتی و شدت عملیات نیز به این معناست که هتل ها معمولاً نسبت به سایر طبقات دارایی ، بازده نقدی بسیار بیشتری تولید می کنند.

از سوی دیگر ، هتل ها می توانند جزء اولین هتل هایی باشند که دچار اختلال در بازار می شوند. هنگامی که اقتصاد محلی ضعیف می شود یا عرضه جدید ارائه می شود ، اپراتورهای هتل ممکن است دریابند که برای رقابت پذیری باید فوراً نرخ ها را کاهش داده یا کیفیت محصولات خود را افزایش دهند. در حالی که هیچ بخشی از تغییرات بازار مصون نیست ، هتل ها معمولاً هم خوب و هم بد را قبل از دیگران احساس می کنند.

بستری امن برای سرمایه گذاری

برای شناسایی قوی ترین سرمایه گذاری ها ، سرمایه گذاران باید با انجام تجزیه و تحلیل مقایسه ای با استفاده از معیارهای ADR و RevPar در بین گروهی از هتل های مشابه در همان بازار شروع کنند. سپس ، ارزیابی بهره وری عملیاتی (حاشیه سود) را که برحسب ویژگی می تواند به میزان قابل توجهی متفاوت باشد ، ارزیابی کنید. سرانجام ، مانند تمام سرمایه گذاری در املاک ، قیمت اهمیت دارد. یک هتل مقرون به صرفه با قیمت عالی ممکن است یک سرمایه گذاری بسیار موفق تر از پرداخت دلار برتر برای یک هتل درجه یک باشد. 5 ویژگی های هتل مرکوری کیش

مقایسه ملک ها

مقایسه

سال نو مبارک

به اطلاع می رساند سرمایه گذاران محترمی که هنوز جهت پذیره نویسی و ثبت نام پروژه ها با قیمت سال قبل اقدام نکرده اند، می توانند با پرداخت بیعانه، پروژه خود را با قیمت قبل نهایتا تا مورخ 15 فروردین 1402 رزرو و تصویر فیش واریزی را ارسال فرمایید.

شرایط پرداخت واحد های 50 متری
نام پروژه
مبلغ بیعانه
فورسیزن
10 میلیون تومان
سهند
5 میلیون تومان