سرمایه گذاری در بازار طلا واوان

تخمین سود

زمان بازخرید

امکان تهاتر

مبلغ هدف
درصد جمع شده
نوع قرارداد
تضمین
شروع کمپین
پایان کمپین
تخمین سود سالانه
حداقل دوره مشارکت

سرمایه گذاری در بازار طلا واوان

  • پیش، 1متری 24,000,000تومان
تهران، اسلامشهر، شهرک واوان، بلوار هشت بهشت

سرمایه گذاری در بازار طلا واوان

استان تهران, تهران, تهران، اسلامشهر، شهرک واوان، بلوار هشت بهشت
  • پیش، 1متری 24,000,000تومان
  • تجاری
  • نوع پروژه
  • 4000㎡
  • مساحت پروژه(㎡)
  • 1404
  • تاریخ تحویل

توضیحات درباره سرمایه گذاری در بازار تخصصی طلا، جواهر غرب تهران

اولین قطب بازار تخصصی موبایل، کامپیوتر و تجهیزات جانبی در شهرک واوان اسلامشهر تهران به واسطه تنوع و تعداد واحد های تجاری. بررسی ها و تحقیقات انجام شده بر روی موضوع کاربری تخصصی، از جمله جمعیت شناسی و الگوهای خرید محلی، نیاز به چنین بازاری در منطقه را کاملاً توجیه می کند. با توجه به تراکم جمعیتی و شرایط پرداخت اقساطی در طرح جامع، این سرمایه گذاری به نسبت قیمت های منطقه و کاربری ویژه آن، کاملا توجیه پذیر می باشد. واحد هایی با متراژ و شرایط پرداخت متنوع برای این مجتمع تخصصی دیده شده که می تواند پاسخگوی ورود هر سرمایه گذار بر اساس مقدار سرمایه وی باشد.

با سرمایه گذاری ملکی- تجاری، شما با همان میزان سرمایه به نسبت مسکن بازخورد و سودآوری مالی بالاتری خواهید داشت.

سرمایه گذاری ملکی- تجاری بر خلاف مدل مسکونی، با گذشت زمان، نیاز به بازسازی کمتری داشته و درآمد سالیانه آن نیز به واسطه شناخته شدن در منطقه، افزایش خواهد یافت. پر واضح است نسبت درآمد واحد تجاری با مسکونی قابل مقایسه نیست.

وقتی صحبت از ساخت پروژه تجاری و بازار تخصصی به میان می آید، هموراه موضوع رونق گرفتن آن در آینده در ذهن ما شکل میگیرد.

حتما برای شما هم پیش آمده که بارها از کنار یک مجتمع تجاری هرچند خوش ساخت عبور کرده اید و متوجه این موضوع شده اید که همیشه خلوت یا به اصلاح سوت و کور بوده، این سوال برایتان پیش می آید که آیا سازندگان از قبل در مورد کاربری آن فکرکرده اند؟؟ چرا مجتمع تجاری دیگری که فقط چند خیابان فاصله دارد پر رونق است؟

همان طور که احتمالاً حدس میزنید، برخی از سازندگان صرفاً اجرای فنی درست و زیبایی نمای پروژه را برای موفقیت بازارهای تخصصی خود کافی میدانند، اما نکته اینجاست که برای احداث مجتمع های تجاری موفق علاوه بر دانش فنی، عوامل دیگری نیز دخیل است. ایجاد یک بازار تخصصی نیازمند حضور یک شرکت بهره بردار است. سرمایه گذاران همواره در مورد سرمایه گذاری خود نگرانند و این موضوع زمانی برطرف میشود که بدانند سازندگان و مدیران پروژه به شکل حرفه ای و با حساسیت به این حوزه وارد شده اند، و برای هر بخشی از قبل برنامه ریزی کرده اند.

اما بهره بردار کیست و چه نقشی ایفا میکند؟ امروزه سازندگان مجرب و حرفه ای، جهت تضمین موفقیت خود قبل از احداث پروژه های تجاری از یک شرکت بهره بردار در کنار تیم اجرایی خود کمک میگیرند. این شرکت ها در دو مرحله ایفای نقش میکنند. مرحله اول تحقیق و بررسی چشم اندازهای منطقه و پتانسیل های آن است که شامل موضوعاتی مانند موقعیت، عدم نزدیکی به بازارهای مشابه و بررسی نیازهای منطقه می شود. مرحله دوم، ایجاد بازار تخصصی پر رونق است، این امر نیازمند حضور برندهای معتبر یا رهبران آن حوزه در مجتمع است که باعث همراه شدن فعالین آن حوزه می شود. به همین دلیل در حین اجرا و قبل از اتمام پروژه، موارد دیگری از جمله متراژ ، متریال و نیازهای فنی کسب و کارها جهت کاربری مطلوب آنها، مورد توجه قرار میگیرد و همچنین برای معرفی پروژه مورد نظر در همین مرحله، از حدود دو سال قبل از تکمیل و بهره برداری پروژه، اطلاع رسانی و تبلیغات گسترده انجام می شود.

برای موفقیت در سرمایه گذاری ملکی-تجاری می بایستی از قبل جوانب مختلفی مورد مطالعه قرار گرفته شود، از جمله جمعیت شناسی محلی، سطح درآمد خانوارهای محلی و الگوهای خرید که نیاز به صرف زمان و داشتن دانش در حوزه املاک و مستغلات است.

در پروژه های معرفی شده از سوی اتحادیه، سرمایه گذاران نیازی به دانش و صرف زمان برای این کار ندارند، معرفی فرصت های سرمایه گذاری تخصص ماست، کارشناسان ما با بررسی تمام فاکتورهای موفقیت در سرمایه گذاری ملکی-تجاری خیال شما را بابت سرمایه گذاری ملکی راحت کرده اند، سرمایه گذاری در بازارهای تخصصی معرفی شده در اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران، قطعاً یک انتخاب مطمئن با سودآوری بالا برای سرمایه گذاران خواهند بود.

ویدیو های بازار موبایل، کامپیوتر

شرایط پرداخت بازار تخصصی طلا، جواهر (بروز رسانی مهر 1401)

قدرالسهم 1 متری (متراژ انتخابی)
پیش پرداخت
24,000,000 تومان
نقدا هم زمان با ثبت نام
اقساط سال اول
790,000 تومان
در پایان هر ماه واریز به بانک توسعه تعاون
اقساط سال های بعد
متناسب با تورم زمان ثبت نام و بر پایه اقساط سال اول (بدون نیاز به چک)
ایجاد ارزش افزوده : 3,000,000 تومان همزمان با ثبت نام

مشاهده تور 360 درجه

جهت مشاوره تخصصی بازار طلا فرم را تکمیل نمایید

اطلاعیه

به دلیل پایان اعتبار عاملیت شرکت سرمایه سازان با اتحادیه تعاونی های عمرانی تهران  در تاریخ 1402/08/10

پذیره نویسی این پروژه امکان پذیر نمی باشد

سایر پروژه ها

مقایسه ملک ها

مقایسه